Apie ką jis iš tikrųjų galvoja kai su jumis mylisi

Pagal:

Argi Pasaulyje yra bent viena moteris, kuri nenorėtų žinoti kas sukasi vyro galvoje? Jei jūs tokia kaip dauguma (turbūt net ir visos) moterų, jūs tikrai pagalvojote kokios gi mintys galėtų suktis mylimojo galvoje jums besimylint. Jums tikriausiai buvo ypač įdomu ką jis galvoja tenkindamas jūsų seksualines fantazijas.

Štai ką ji atsakė į klausimą „Apie ką jis galvoja kai su jumis mylisi“:

Krepšinį, Star Trek’a, savo svajonių futbolo komandą, apie tai ką, valgė pietums, matematikos lygtis, kaip pakeisti automobilio ratą ir pan. Apie bet ką, kas būtų nesusiję su tuo, ką tuo metu daro jo kūnas! Kai vyrai mylisi, jie galvos apie bet ką, kas nesusiję su seksu, kad tik nepabaigtų per anksti.

Turint tai galvoje, po kurio laiko ir įgavęs daugiau patirties jis gali galvoti ir apie erotiškesnius dalykus. Tarp tų minčių gali atsirasti ir jūsų seksuali sesuo, jūsų kambariokė, ar karšta bendradarbė. Jo seksuali bendradarbė, vidurinės mokyklos mokytoja, mergina ruošianti jam kavą, mergina, kuri pirmą kartą pažaidė su jo daikčiuku ar mergina, kurią jis tiesiog pamatė gatvėje… suprantate?

Vyrai sekso metu labai susijaudina, ir jų mintys besimylint gali skrajoti bet kur. Taip pat vyrai daug galvoja apie krūtis ir jūsų nuogą seksualų kūną! Tačiau nesidrovėkite to! Jis galvoja kaip atsegti jūsų liemenėlę, kad galėtų pamatyti jūsų nuostabias nuogas krūtis ar kaip jūs apžergsite jį kad galėtų pamatyti kaip jos juda. Ar ką jis gali padaryti rankomis, kad galėtų paliesti jūsų krūtinę.

Kitos mintys galinčios lysti vyrams į galvą: „ar užtektinai pasimankštinau?“ ir pan. Vyrai, kaip ir moterys, jaudinasi dėl savo kūno ir galvoja, kad galėjo nueiti į sporto salę, padaryti daugiau atsispaudimų ar atsilenkimų, prieš priešais jus apsinuogindamas.

Sekso metu vyrai taip pat labai dažnai galvoja: „Ar jai malonu? Ji aimanuoja, taigi tai geras ženklas.“, „Oi, kad tik neplyštų prezervatyvas“, „Dieve, kokia ji karšta, ir kaip man taip nuskilo?“, „Tikiuosi mano dezodorantas vis dar veikia…“, „Man nereikėjo gerti to paskutinio butelio alaus…“, „Kur man pabaigti?“…

Užsiiminėdami kūniškai malonumais vyrai taip pat galvoja kaip ilgai trunka jų meilės aktas, per ilgai, o gal per trumpai? Kaip jau supratote, vyrai jaudinasi taip pat kaip ir  moterys, kai reikalai pasisuka lovos link. Jie nori jus pamaloninti taip pat kaip ir jūs norite pamaloninti juos. Tad jų mintys klaidžioja visur.

Būdama moteris jūs neturėtumėte jaudintis dėl to, kas sukasi jo galvoje, ypač jei esate susirūpinusi dėl savo išvaizdos ir ar darote viską kaip reikiant. Mylintis svarbiausias dalykas – gerai praleisti laiką kartu ir mėgautis maloniomis akimirkomis!

Štai ką jis atsakė į klausimą „Apie ką jis galvoja sekso metu“:

Jis daugiausiai dėmesio skiria jūsų meilės akto kokybei. Vyrai labiau nori pamaloninti savo mylimąsias nei būti pamaloninti, taigi tai turbūt labai dažnai šmėsčioja jam prieš akis.

 

Taip pat jis, mylėdamasis su jumis, tikriausiai galvoja apie savo sekso sąrašiuką. Jei jis skiria daugiau dėmesio partnerės kairiajai krūčiai, nei dešiniajai, jai bus keista (taip, mes žinome, kad jūs, moterys, dėmesį kreipiate net ir į tokius dalykus). Taigi vyrai stengiasi viskam skirti vienodai dėmesio, net jei kas nors jiems ir nepatinka ar jie tiesiog nori jus pasiguldyti ir nepaprastai karštai pamylėti.

Jums besimylint jis galvoja kad yra jūsų viduje. Jis bando suprasti jūsų reakciją: aimanas, dejones, sakomus žodžius (žinoma jei ji pajėgiate apimta malonumo rišliai kalbėti). Jis taip pat bando savo mintis sukoncentruoti i jūsų meilės žaidimus, bet negalvoti apie baigimą. Apskritai, jam lengviau pajusti ekstazę nei jums, taigi jis tikriausiai stengiasi mėgautis jūsų meilės akimirka, „nepersistengdamas“.

Jam sekso metu gali rūpėti kad jis ne tokios idealios formos kaip norėtų. Puiki fizinė forma ir mankšta – didesnė ištvermė sekso metu. O jis gali būti ir nepasimankštinęs, o tai, tą dieną gali būti ne tokia ir gera mintis.

Besimylint su jumis jis tikrai galvoja kaip jam patinka su jumis mylėtis, paradoksas, tiesa? Jūsų prisirpusios krūtys, gražus užpakaliukas, jūsų intymioji vietelė, skirta tik jam, jis dievina šiuos dalykus. Tikriausiai būtumėte nustebusi, žinodama kaip jūsų kūnas jį veda iš proto. Jis be proto dievina jūsų intymiąją vietelę. Į jūsų užpakaliuką jis galėtų spoksoti valandų valandas, o galimybė jus stipriai, aistringai pamylėti pats geriausias dalykas kurį jis gali suvokti. Jis apie visa tai galvoje būdamas jūsų viduje, siekdamas jus išvesti iš proto (gerąja prasme žinoma).

Susiję straipsniai

Kas yra analinis orgazmas ir kaip jai tokį suteikti

Analinis seksas gali suteikti neapsakomai daug malonumo, tačiau reikia žinoti ką ir kaip tinkamai daryti. Štai kaip galima jai suteikti orgazmą vien analinio sekso metu. Galite manyti kad ...

sužinoti daugiau

8 Patvirkę analinio pamaloninimo metodai pirštais

Analinis žaidimas pirštais – puikus būdas sujungti tradicinį seksą su analiniu seksu. Norėdami pradėti peržvelkite šiuos 8 jaudinančius metodus! 8 LABAI KARŠTI analinio ...

sužinoti daugiau

Analinis seksas kumščiu – Bandyti ar nebandyti

Analinis seksas kumščiu tikrai ekstremali analinio sekso rūšis. Ji tikrai neskirta silpniesiems. Prieš bandydami šią analinio sekso rūšį perskaitykite! Kas yra analinis seksas ...

sužinoti daugiau

Kaip įtikinti merginą sušokti jums striptizą

Striptizas – dalykas, kurio iš mylimosios nori kiekvienas vyras- tačiau kaip ją priversti tai atlikti? Štai keletas patarimų, padėsiančių ją įtikinti. Vyrus traukia moterys, ...

sužinoti daugiau

Neįtikėtinai smagūs sekso žaidimai, kurių dar niekad nebandėte

Sekso žaidimai gali tikrai pagyvinti jūsų meilės santykius. Išbandykite šiuos super karštus žaidimus, ir tikrai nenusivilsite – garantuojame, kad tikrai anksčiau ŠIŲ žaidimų ...

sužinoti daugiau